Search in Vlaams Parlement

Over Annie Leysen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Turnhout op
Scroll to top