Search in Vlaams Parlement

Over Annie Duroi-Vanhelmont

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (4 juli 1987 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (20 oktober 1987 - 12 december 1987)

Geboren

Tienen op
Scroll to top