Search in Vlaams Parlement

Over Annemie Neyts-Uyttebroeck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 19 juli 2004)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 18 juli 1994)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 5 februari 2015)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 10 oktober 2000)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 18 juli 1994)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (17 april 2000 - 25 juni 2001)
  • Europees Parlementslid (1 juli 2014 - 31 december 2014)
  • Europees Parlementslid (14 juli 2009 - 30 juni 2014)
  • Europees Parlementslid (20 juli 2004 - 13 juli 2009)
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 28 juni 1999)

Minister

  • Minister toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken (10 juli 2001 - 11 juli 2003)
  • Staatssecretaris toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken (11 oktober 2000 - 9 juli 2001)
  • Brussels minister van Financiën, Begroting, Openbaar Ambt en Externe Betrekkingen (14 juli 1999 - 10 oktober 2000)
  • Staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • Minister van staat (situatie op 30 januari 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (6 juli 1999 - 13 juli 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 18 juli 1994)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Elsene (Brussel) op
Scroll to top