Search in Vlaams Parlement

Over Anne Van Asbroeck

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (6 juni 2003 - 13 november 2003)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (26 februari 1999 - 12 juni 1999)

Minister

  • Vlaams minister van Brusselse Aangelegenheden en Gelijke Kansenbeleid (20 juni 1995 - 21 september 1997)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (11 juni 2003 - 13 november 2003)
  • SP (2 maart 1999 - 12 juni 1999)

Geboren

Elsene (Brussel) op
Scroll to top