Search in Vlaams Parlement

Over Anne-Marie Baeke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (14 juli 2003 - 9 juni 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (10 juni 2003 - 13 juli 2003)
  • Sp·a (15 oktober 2001 - 18 maart 2003)
  • SP (24 januari 2001 - 14 oktober 2001)

Geboren

Ronse op
Scroll to top