Search in Vlaams Parlement

Over Anissa Temsamani

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (26 september 2003 - 5 juli 2004)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)

Minister

  • Staatssecretaris voor Arbeidsorganisatie en Welzijn op het werk (12 juli 2003 - 25 september 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)

Geboren

Tanger (Marokko) op
Scroll to top