Search in Vlaams Parlement

Over Andries Vanhaverbeke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 mei 1995)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 december 1987 - 8 december 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (28 december 1978 - 17 november 1981)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (2 mei 1977 - 27 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Geluwe (Wervik) op

Overleden

Scroll to top