Search in Vlaams Parlement

Over Andreas Vlerick

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 30 januari 1974)

Minister

  • Minister van Financiën (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • Minister-staatssecretaris voor Streekeconomie (17 juni 1968 - 20 januari 1972)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Kortrijk op

Overleden

Scroll to top