Search in Vlaams Parlement

Over André Schellens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (24 september 2001 - 25 september 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Leuven op

Overleden

Scroll to top