Search in Vlaams Parlement

Over André Rutten

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Rotem (Dilsen-Stokkem) op

Overleden

Scroll to top