Search in Vlaams Parlement

Over André Kenzeler

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 5 februari 2001)
  • Provinciaal senator (Limburg) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (Limburg) (23 december 1987 - 8 december 1991)
  • Provinciaal senator (Limburg) (23 oktober 1985 - 22 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juli 1999 - 17 januari 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Leut (Maasmechelen) op
Scroll to top