Search in Vlaams Parlement

Over André Bourgeois

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator (27 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (2 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Minister

  • Minister van de Kleine en Middelgrote Ondernemingen en Landbouw (7 maart 1992 - 22 juni 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Izegem op

Overleden

Scroll to top