Search in Vlaams Parlement

Over Alphonsus Verbist

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Itegem (Heist-op-den-Berg) op

Overleden

Scroll to top