Search in Vlaams Parlement

Over Alfons Vranckx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 februari 1946 - 27 november 1947)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (2 april 1939 - 16 februari 1946)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 mei 1936 - 1 april 1939)

Minister

  • Minister van Justitie (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • Minister van Justitie (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • Minister van Binnenlandse Zaken (28 juli 1965 - 18 maart 1966)
  • Minister van staat (situatie op 14 februari 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Kessel-Lo (Leuven) op

Overleden

Scroll to top