Search in Vlaams Parlement

Over Alfons Op 't Eynde

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Eresecretaris van de Senaat (situatie op 24 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Leopoldsburg op

Overleden

Scroll to top