Search in Vlaams Parlement

Over Albert Lavens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 8 maart 1983)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (8 november 1981 - 1 maart 1983)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (1 juni 1958 - 25 maart 1961)

Minister

  • Minister van Landbouw (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • Minister van Landbouw (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Minister van Landbouw en Middenstand (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van Landbouw en Middenstand (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • Minister van Landbouw (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • Minister van Landbouw (26 januari 1973 - 24 april 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (22 december 1981 - 1 maart 1983)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Otegem (Zwevegem) op

Overleden

Scroll to top