Search in Vlaams Parlement

Over Albert Deconinck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (28 december 1978 - 17 november 1981)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (2 mei 1977 - 27 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Borlo (Gingelom) op

Overleden

Scroll to top