Search in Vlaams Parlement

Over Albert Bogaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Izegem op

Overleden

Scroll to top