Search in Vlaams Parlement

Over Aimé Van Lent

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Vice-gouverneur provincie Brabant (6 juni 1979 - 31 januari 1994)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 december 1978 - 5 juni 1979)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 september 1968 - 1 juli 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (18 januari 1979 - 5 juni 1979)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Lokeren op

Overleden

Scroll to top