Search in Vlaams Parlement

Over Adhémar d'Alcantara

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (12 november 1964 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)

Minister

  • Minister van Middenstand (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • Minister van Middenstand (28 juli 1965 - 18 maart 1966)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Brussel op

Overleden

Scroll to top