Search in Vlaams Parlement

Over Achiel Vandenabeele

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (28 december 1978 - 17 november 1981)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (2 mei 1977 - 27 december 1978)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Oostende op

Overleden

Scroll to top