Search in Vlaams Parlement

Over Achiel Diegenant

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Brabant) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (Brabant) (28 december 1987 - 8 december 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 4 juli 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Oostende op

Overleden

Scroll to top