Search in Vlaams Parlement

Over Yves Buysse

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Brugge (situatie op 13 september 2016)
  • Gemeenteraadslid Brugge (26 juni 1996 - 31 december 2012)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Rechtstreeks verkozen senator (6 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator (28 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (5 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (8 maart 2001 - 17 mei 2003)
  • Derde ondervoorzitter van de Senaat (13 oktober 2009 - 12 juni 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Brugge op

Diploma's

  • Licentiaat in de rechten, Universiteit Gent( (1992)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top