Search in Vlaams Parlement

Over Wilfried Vandaele

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester De Haan (situatie op 1 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid De Haan (situatie op 1 januari 1989)
  • Schepen De Haan (1 januari 2007 - 31 december 2012)
  • Provincieraadslid West-Vlaanderen (1 januari 1994 - 1 januari 2009)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 31 december 2018)
  • Gemeenschapssenator (10 januari 2013 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2015 - 25 januari 2020)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (13 juli 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Brugge op

Beroep

  • Algemeen secretaris, Cultureel Verdrag Vlaanderen-Nederland (1998 - 2009)
  • Communicatieverantwoordelijke, Vlaamse Milieumaatschappij (1994 - 1998)
  • Algemeen secretaris, Stichting Algemeen-Nederlands Congres (1984 - 1994)

Diploma's

  • Licentiaat Germaanse filologie, Universiteit Gent
  • Licentiaat pers- en communicatiewetenschappen, Universiteit Gent
  • Geaggregeerde HSO, Universiteit Gent

Interesses

  • Ruimtelijke ordening
  • Cultuur
  • Leefmilieu
  • Erfgoed
  • Internationaal beleid

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Warvinge 17
8421 DE HAAN (VLISSEGEM)
Telefoon:
Scroll to top