Search in Vlaams Parlement

Over Vera Jans

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Lanaken (situatie op 4 januari 2001)
  • Schepen Lanaken (4 januari 2001 - 31 december 2003)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (7 februari 2007 - 12 februari 2008)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Hasselt op

Beroep

  • Diensthoofd Gelijke Kansen, provincie Limburg (2003 - 2021)
  • Wetenschappelijk medewerker, CD&V-fractie Vlaams Parlement (2001 - 2003)

Diploma's

  • Doctoraat psychologie, Universiteit Maastricht (2001)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top