Search in Vlaams Parlement

Over Veerle Geerinckx

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Zemst (situatie op 1 januari 2019)
  • Eerste schepen Zemst (1 januari 2013 - 31 december 2018)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 20 april 2022)

Geboren

Dendermonde op

Beroep

  • Fractiemedewerker, Vlaams Parlement (2013 - 2014)
  • Adviseur RO, Kabinet Philippe Muyters (2011 - 2012)
  • Expert RO, Vlaamse Overheid (1998 - 2011)

Diploma's

  • GAS Ruimtelijke Planning, RUGent (1998)
  • Architectuur, St-Lucas Gent (1997)
  • Klassieke humaniora, Sint-Vincentiusinstituut (1991)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top