Search in Vlaams Parlement

Over Stijn Bex

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Leuven (2 januari 2000 - 31 december 2006)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (4 juli 2019 - 27 oktober 2020)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (14 oktober 2003 - 9 juni 2007)
  • Tweede ondervoorzitter van de Senaat (situatie op 18 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Diest op

Diploma's

  • jurist, KULeuven (2001)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Papenvest 12/A604
1000 BRUSSEL
Scroll to top