Search in Vlaams Parlement

Over Steven Vandeput

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Hasselt (situatie op 1 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid Hassselt (situatie op 2 januari 2013)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (12 november 2018 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (25 mei 2014 - 10 oktober 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Minister

  • Minister van Defensie, belast met Ambtenarenzaken (11 oktober 2014 - 11 november 2018)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Hasselt op

Beroep

  • Zelfstandig ondernemer, EIB nv (1992 - 2014)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top