Search in Vlaams Parlement

Over Staf Aerts

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Duffel (situatie op 1 januari 2013)
  • Eerste schepen Duffel (1 januari 2013 - 31 december 2018)
  • Lid van de politieraad Bodukap (situatie op 1 februari 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (situatie op 5 mei 2021)

Geboren

Duffel op

Beroep

  • Projectleider mobiliteit, MINT nv (2020 - 2021)
  • Mobiliteitsadviseur, Provincie Antwerpen (2007 - 2020)
  • Parlementair medewerker, Senaat (2006 - 2007)
  • Stafmedewerker, Prego vzw (2005 - 2006)

Diploma's

  • Master Internationaal en Europees Recht, Vrije Universiteit Brussel (2004)
  • Master Politieke Wetenschappen, Universiteit Gent (2003)

Interesses

  • Energie
  • Mobiliteit
  • De strijd voor mensenrechten en tegen wapenhandel
  • Lokale politiek

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top