Search in Vlaams Parlement

Over Sofie Mertens

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Lommel (situatie op 1 januari 2019)
  • Provincieraadslid Limburg (1 december 2018 - 17 mei 2022)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Cd&v (situatie op 18 mei 2022)

Geboren

Lommel op

Beroep

  • Teamverantwoordelijke, CM (2012 - 2022)
  • Consulent, CM Limburg (2008 - 2012)

Interesses

  • Mobiliteit en Verkeer
  • Openbare Werken
  • Gezondheid, Welzijn en Gezin
  • Onderwijs
  • Sport
  • Justitie
  • Dierenwelzijn
  • Werk

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top