Search in Vlaams Parlement

Over Sarah Smeyers

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid (situatie op 2 januari 2013)
  • Schepen Aalst (situatie op 7 januari 2013)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Quaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (20 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Bureaulid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (30 juni 2014 - 20 januari 2016)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Aalst op

Diploma's

  • notariaat, UGent (2004)
  • rechten, KULeuven (2003)

Interesses

  • Justitie
  • Migratie
  • Integratie
  • Wonen
  • Welzijn
  • Ouderenzorg

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Vlaanderenstraat 12
9300 AALST
Scroll to top