Search in Vlaams Parlement

Over Piet De Bruyn

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Rotselaar (situatie op 1 januari 2013)
  • Schepen Rotselaar (situatie op 7 januari 2019)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (29 juli 2014 - 7 januari 2019)
  • Rechtstreeks verkozen senator (12 oktober 2010 - 5 februari 2013)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (18 november 2014 - 20 januari 2019)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 oktober 2011 - 7 maart 2013)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • N-VA (20 december 2007 - 6 juni 2009)

Geboren

Hasselt op

Beroep

  • Projectleider, Uitgeverij Zwijsen-Infoboek (2003 - 2004)
  • Projectleider, Uitgeverij Wolters-Plantyn (2000 - 2003)
  • Parlementair medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (1999 - 2000)
  • Leraar, Sint-Jozefinstituut Bokrijk (1998 - 1999)

Diploma's

  • aggregaat secundair onderwijs en hoger onderwijs korte type, KU Leuven (1999)
  • Licentie hedendaagse geschiedenis, KU Leuven (1996)

Interesses

  • Armoedebestrijding
  • Gelijke kansen
  • Holebi- en transgenderthema's
  • Suïcidepreventie
  • Natuur en leefmilieu

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Olmendreef 28
3110 ROTSELAAR
Telefoon:
Scroll to top