Search in Vlaams Parlement

Over Philippe Muyters

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Voorzitter van de gemeenteraad Edegem (situatie op 2 januari 2013)
  • Schepen Edegem (situatie op 1 maart 2021)

Federale mandaten

  • Delegatieleider Interparlementaire Klimaatdialoog (situatie op 13 januari 2020)
  • Deelstaatsenator (4 juli 2019 - 9 februari 2021)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 24 juli 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 6 juli 2010)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (situatie op 20 november 2020)

Minister

  • Vlaams minister van Werk, Economie, Innovatie en Sport (25 juli 2014 - 1 oktober 2019)
  • Vlaams minister van Financiën, Begroting, Werk, Ruimtelijke Ordening en Sport (7 juli 2010 - 24 juli 2014)
  • Vlaams minister van Financiën, Begroting, Werk, Ruimtelijke Ordening en Sport (13 juli 2009 - 6 juli 2010)

Andere functies

  • Voorzitter werkgroep 'Leesbaarheid van de begroting' (situatie op 17 februari 2020)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 24 juli 2014)

Geboren

Antwerpen op

Beroep

  • Gedelegeerd bestuurder, VOKA (2000 - 2009)
  • Directeur-generaal, VEV (1997 - 2000)
  • Administrateur-generaal, SERV (1992 - 1997)
  • Directeur groep Seghers, Seghers Engineering (1989 - 1992)
  • Economisch adviseur, VEV (1985 - 1989)

Diploma's

  • Master TEW, Universiteit Antwerpen (1984)

Interesses

  • Financiën
  • Werk
  • Economie
  • Innovatie
  • Buitenlandse zaken
  • Sport

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top