Search in Vlaams Parlement

Over Peter Van Rompuy

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Beersel (situatie op 7 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid Leuven (2 januari 2013 - 23 juni 2014)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 21 februari 2019)
  • Gecoöpteerd senator (20 juli 2010 - 17 december 2012)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (situatie op 6 december 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (18 december 2012 - 24 mei 2014)

Geboren

Ukkel (Brussel) op

Diploma's

  • Licentie rechten, KU Leuven (2003)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top