Search in Vlaams Parlement

Over Nadia Sminate

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Londerzeel (1 januari 2016 - 31 december 2018)
  • Gemeenteraadslid Londerzeel (situatie op 1 januari 2006)
  • Schepen van financiën, begroting en personeel Londerzeel (28 januari 2014 - 31 december 2015)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (11 januari 2019 - 23 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Bonheiden op

Beroep

  • Persoonlijk medewerker, Vlaams minister van Financiën, Begroting, Werk, Ruimtelijke Ordening en Sport (2009 - 2010)
  • Medewerker, N-VA Kamerfractie (2007 - 2009)
  • Leerkracht volwassenenonderwijs, CVO Lethas (2003 - 2007)

Diploma's

  • aggregaat, UAntwerpen (2004)
  • Licentiaat romaanse filologie, VUBrussel (2003)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kasteelstraat 38
1840 LONDERZEEL
Scroll to top