Search in Vlaams Parlement

Over Meyrem Almaci

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Antwerpen (2 januari 2013 - 11 februari 2015)
  • Lid van de districtsraad Berchem (16 januari 2007 - 4 juli 2007)
  • Gemeenteraadslid Sint-Gillis-Waas (1 januari 2000 - 1 augustus 2006)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Secretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (14 november 2013 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Sint-Niklaas op

Beroep

  • Wetenschappelijk medewerker (75%), VUB (2006 - 2007)
  • Halftijds wetenschappelijk medewerker, KULeuven (2004 - 2006)
  • Halftijds wetenschappelijk medewerker, VUB (2004 - 2006)
  • Wetenschappelijk medewerker, VUB (2002 - 2004)

Diploma's

  • Licentiate vergelijkende cultuurwetenschappen, Universiteit Gent (2001)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top