Search in Vlaams Parlement

Over Martine Fournier

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Menen (1 januari 2013 - 31 december 2018)
  • Gemeenteraadslid Menen (situatie op 1 januari 2007)
  • Schepen Menen (1 januari 2007 - 31 december 2012)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (4 juli 2019 - 19 april 2022)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Cd&v (situatie op 18 mei 2022)
  • CD&V (18 juni 2019 - 18 mei 2022)
  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (4 juli 2007 - 6 juni 2009)

Geboren

Menen op

Beroep

  • Zelfstandige, (1994 - 2005)

Interesses

  • Mobiliteit
  • Openbare werken
  • Middenstand
  • Economie

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Hagewindestraat 135
8930 MENEN
Scroll to top