Search in Vlaams Parlement

Over Marino Keulen

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Lanaken (situatie op 1 januari 2012)
  • Gemeenteraadslid Lanaken (situatie op 2 januari 1989)
  • Voorzitter van de gemeenteraad Lanaken (1 januari 2007 - 31 december 2014)
  • Schepen van Cultuur, Bibliotheekwezen, Toerisme, Erfgoed, vzw Pietersheim, Promotie en PR Lanaken (1 oktober 2011 - 31 december 2011)
  • Schepen van Cultuur, Jeugd, Bibliotheek, Industrie, Gemeentelijke eigendommen en Promotie Lanaken (1 januari 1995 - 31 december 2000)
  • Voorzitter van de politiezone Lanaken -Maasmechelen (situatie op 1 januari 2019)
  • Ondervoorzitter van de politiezone Lanaken-Maasmechelen (1 januari 2016 - 31 december 2018)
  • Lid van de brandweerraad en -zone Oost-Limburg (situatie op 1 juni 2014)
  • Voorzitter van de politiezone Lanaken-Maasmechelen (1 januari 2013 - 1 januari 2016)
  • Provincieraadslid Limburg (1 november 1994 - 1 mei 1995)

Minister

  • Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Stedenbeleid, Wonen en Inburgering (22 juli 2004 - 12 juli 2009)
  • Vlaams minister van Wonen, Media en Sport (10 juni 2003 - 21 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (situatie op 18 juni 2019)
  • Open Vld (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 21 juli 2004)
  • VLD (6 juli 1999 - 9 juni 2003)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Tongeren op

Beroep

  • Adjunct-woordvoerder, VLD-voorzitter Guy Verhofstadt (1992 - 1995)
  • Woordvoerder, kabinet gemeenschapsminister Patrick Dewael (1987 - 1992)

Diploma's

  • Professioneel bachelor handelswetenschappen, Provinciaal Hoger Handelsinstituut Hasselt (1986)

Interesses

  • Mobiliteit
  • Openbare werken
  • Cultuur
  • Media
  • Geschiedenis van Libanon

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Dassenpad 2
3620 LANAKEN
Telefoon:
Scroll to top