Search in Vlaams Parlement

Over Ludwig Vandenhove

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Sint-Truiden (1 januari 1995 - 2 december 2012)
  • Gemeenteraadslid Sint-Truiden (situatie op 1 januari 1989)
  • Provincieraadslid Limburg (3 december 2012 - 17 juni 2019)
  • Gedeputeerde Limburg (3 december 2012 - 1 december 2018)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (28 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (5 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (2 december 1999 - 17 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)

Geboren

Sint-Truiden op

Diploma's

  • Master handels- en bestuurswetenschappen, Economische Hogeschool Limburg (1981)

Interesses

  • Milieu
  • Natuur
  • Dierenwelzijn
  • Veiligheid
  • Gemeenten en provincies

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Kommanderijstraat 3
3800 SINT-TRUIDEN
Telefoon:
Scroll to top