Search in Vlaams Parlement

Over Liesbeth Homans

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • OCMW-voorzitter Antwerpen (7 januari 2013 - 29 juli 2014)
  • Gemeenteraadslid Antwerpen (situatie op 2 januari 2013)
  • Schepen Antwerpen (7 januari 2013 - 29 juli 2014)
  • Provincieraadslid Antwerpen (1 januari 2006 - 1 januari 2009)

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (13 juli 2010 - 7 januari 2013)

Minister

  • Minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Inburgering, Wonen, Gelijke Kansen en Armoedebestrijding (2 juli 2019 - 1 oktober 2019)
  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Inburgering, Wonen, Gelijke Kansen en Armoedebestrijding (25 juli 2014 - 1 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 24 juli 2014)
  • N-VA (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Wilrijk (Antwerpen) op

Beroep

  • Parlementair medewerker, (2004 - 2009)
  • Coördinator, VKS Omnisport (1999 - 2000)

Diploma's

  • Manama internationale politiek, UA (1999)
  • Licentie geschiedenis, KU Leuven (1998)

Interesses

  • Wonen
  • Inburgering
  • Ruimtelijke ordening

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top