Search in Vlaams Parlement

Over Kurt De Loor

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • OCMW-raadslid Zottegem (situatie op 7 januari 2019)
  • OCMW-voorzitter Zottegem (1 april 2004 - 31 december 2018)
  • OCMW-raadslid Zottegem (1 april 2001 - 31 maart 2004)
  • Gemeenteraadslid Zottegem (situatie op 7 januari 2019)
  • Schepen Zottegem (2 januari 2013 - 6 januari 2019)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)
  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)

Geboren

Zottegem op

Beroep

  • Communicatieverantwoordelijke jongeren, Fortis Bank (2000 - 2004)
  • Project manager, ASLK NV (1995 - 1999)

Diploma's

  • Getuigschrift marketing communicatie, EHSAL/Stichting marketing (1998)
  • GGS internationaal en Europees recht, VU Brussel (1995)
  • Licentie rechten, RU Gent (1994)

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Lippenhovestraat 55
9620 ZOTTEGEM
Telefoon:
Scroll to top