Search in Vlaams Parlement

Over Kristof Slagmulder

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Lid Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst Denderleeuw (situatie op 14 februari 2019)
  • Gemeenteraadslid Denderleeuw (situatie op 1 januari 2001)
  • Lid van de politieraad Denderleeuw (1 januari 2006 - 5 juni 2019)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (situatie op 6 december 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Aalst op

Beroep

  • Parlementair medewerker, Vlaams Belang (2007 - 2019)
  • Vacatureconsulent, VDAB (2003 - 2007)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top