Search in Vlaams Parlement

Over Kris Van Dijck

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Dessel (situatie op 1 januari 2007)
  • Burgemeester Dessel (1 januari 1995 - 31 december 2000)
  • Gemeenteraadslid Dessel (situatie op 3 januari 1989)
  • Schepen Dessel (3 januari 1989 - 31 december 1994)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • N-VA (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • VU&ID (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VU (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Turnhout op

Beroep

  • Onderwijzer, (1988 - 1995)

Diploma's

  • onderwijzer, Vrije Normaalschool Wijnegem (1987)

Interesses

  • Onderwijs
  • Sport
  • Geschiedenis

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Heegstraat 12
2480 DESSEL
Scroll to top