Search in Vlaams Parlement

Over Koen Van den Heuvel

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Puurs-Sint-Amands (situatie op 2 oktober 2019)
  • Burgemeester (verhinderd) Puurs-Sint-Amands (6 februari 2019 - 1 oktober 2019)
  • Burgemeester Puurs-Sint-Amands (1 januari 2019 - 5 februari 2019)
  • Burgemeester Puurs (1 januari 1997 - 31 december 2018)
  • Gemeenteraadslid Puurs (1 januari 1989 - 31 december 2018)
  • Voorzitter van de gemeenteraad Puurs-Sint-Amands (25 februari 2019 - 1 oktober 2019)
  • Schepen Puurs (1 januari 1992 - 31 december 1996)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (situatie op 26 januari 2020)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2015 - 25 januari 2020)

Minister

  • Vlaams minister van Omgeving, Natuur en Landbouw (6 februari 2019 - 1 oktober 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
  • CD&V (17 juni 2014 - 5 februari 2019)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Bornem op

Beroep

  • Economist - kaderlid, Nationale Bank (1989 - 2004)
  • Economist, KB (1988 - 1989)

Diploma's

  • Licentie economische wetenschappen, KULeuven (1988)
  • Licentie politieke en sociale wetenschappen, KULeuven (1988)
  • Baccalaureaat filosofie, KULeuven (1985)

Interesses

  • Arbeidsmarkt
  • Economie
  • Financiën
  • Innovatie
  • Begroting
  • Staatshervorming

Contactgegevens

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé (Correspondentieadres)

Leemgaard 18
2870 PUURS-SINT-AMANDS
Telefoon:
Scroll to top