Search in Vlaams Parlement

Over Klaas Slootmans

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Beersel (situatie op 7 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid Beersel (2 januari 2006 - 1 januari 2013)
  • Provincieraadslid Vlaams-Brabant (3 december 2018 - 17 juni 2019)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)

Geboren

Halle op

Beroep

  • Nationaal woordvoerder, Vlaams Belang (2011 - 2019)
  • Parlementair medewerker, Brussels Hoofdstedelijk Parlement (2009 - 2011)

Diploma's

  • Master politieke wetenschappen, VUB (2009)

Interesses

  • Binnenlandse politiek
  • Vlaamse rand
  • Dierenwelzijn
  • Immigratie
  • Onderwijs

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top