Search in Vlaams Parlement

Over Katrien Schryvers

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Zoersel (1 januari 1995 - 31 december 2012)
  • OCMW-voorzitter Zoersel (7 januari 2013 - 6 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid Zoersel (situatie op 2 januari 1989)
  • Schepen Zoersel (situatie op 30 september 2021)
  • Schepen Zoersel (7 januari 2013 - 6 januari 2019)
  • Schepen Zoersel (2 januari 1989 - 31 december 1994)
  • Provincieraadslid Antwerpen (10 december 1994 - 13 januari 2005)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 december 2007 - 29 december 2008)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 januari 2005 - 9 juni 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
  • CD&V (15 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Deurne (Antwerpen) op

Diploma's

  • Licentiate rechten, KU Leuven (1986)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Abdijlaan 4
2980 ZOERSEL
Scroll to top