Search in Vlaams Parlement

Over Katia Segers

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Liedekerke (situatie op 25 januari 2007)
  • Schepen (titelvoerend) Liedekerke (situatie op 3 januari 2019)
  • Schepen Liedekerke (1 januari 2012 - 30 juni 2014)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)
  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Aalst op

Beroep

  • Professor communicatiewetenschappen, VUBrussel (1998 - 2021)
  • Aspirant FWO en assistent communicatiewetenschappen, VUBrussel (1989 - 1998)

Diploma's

  • Doctor in de sociale wetenschappen, richting communicatiewetenschappen, VUBrussel (1998)

Interesses

  • Media en cultuur
  • Onderwijs en wetenschapsbeleid
  • De Rand

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top