Search in Vlaams Parlement

Over Karl Vanlouwe

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Ganshoren (situatie op 6 december 2018)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Gecoöpteerd senator (20 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Eerste ondervoorzitter van de Senaat (17 juli 2014 - 10 januari 2019)
  • Fractievoorzitter in de Senaat (situatie op 18 juli 2019)
  • Fractievoorzitter in de Senaat (11 januari 2019 - 23 mei 2019)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (situatie op 26 januari 2015)
  • Vast lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (situatie op 6 december 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 18 juni 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Nieuwpoort op

Beroep

  • Zelfstandig advocaat, (1994 - 2014)

Diploma's

  • Licentiaat rechten, UAntwerpen (1993)

Interesses

  • Inclusief onderwijs, welzijn en cultuur te Brussel
  • Buitenlandse zaken
  • Institutionele zaken
  • Vlaanderen in het buitenland

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top