Search in Vlaams Parlement

Over Karin Brouwers

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Leuven (situatie op 1 januari 1989)
  • Schepen Leuven (27 maart 2001 - 27 september 2009)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Co-voorzitter federaal Adviescomité voor Europese Aangelegenheden (situatie op 14 oktober 2019)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (situatie op 26 januari 2020)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (situatie op 21 januari 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Leuven op

Beroep

  • Medewerker CVP-fractie, Kamer van Volksvertegenwoordigers (1988 - 2001)

Diploma's

  • Europees Recht, Université de Strasbourg (1988)
  • Licentiaat rechten, KULeuven (1987)
  • Latijn-Grieks, Heilig Hartinstituut Heverlee (1982)

Interesses

  • Mobiliteit
  • Media
  • Openbare werken
  • Cultuur

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top