Search in Vlaams Parlement

Over Joris Nachtergaele

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Maarkedal (situatie op 1 januari 2016)
  • OCMW-voorzitter Maarkedal (7 januari 2013 - 31 december 2015)
  • Gemeenteraadslid Maarkedal (situatie op 2 januari 2013)
  • Schepen Maarkedal (7 januari 2013 - 31 december 2015)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (situatie op 26 januari 2020)
  • Vast lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (situatie op 6 december 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (situatie op 4 oktober 2019)

Geboren

Oudenaarde op

Beroep

  • Secretary General, Metal Packaging Europe (2014 - 2015)
  • Consultant, Consulting Oaktree Public Affairs (2012 - 2021)
  • External Affairs Director, Metal Packaging Europe (2012 - 2014)
  • Deputy Manager Director, Apeal (2010 - 2012)
  • Public Affairs Manager, Apeal (2007 - 2010)
  • Medewerker, Europees Parlement (2004 - 2007)
  • Adjunct-directeur, FOD Binnenlandse Zaken (2003 - 2004)
  • Politiek adviseur, Kamer van Volksvertegenwoordigers (2002 - 2003)

Diploma's

  • Program on Negotiation, Harvard Law School (2018)
  • International Management Program, Vlerick (2012)
  • Rechten, UGent (2001)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Ladeuze 1/A
9680 MAARKEDAL

E-mailadres(sen)

Scroll to top